fbpx

Sportmánia tábor I. turnus 2024

Termín: 29. 6. – 6. 7. 2024

Vyplujte s námi na pirátskou plavbu!

Přidejte se k nám na pirátskou plavbu s táborem Sportmánia. Malí táborníci se stanou součástí posádky, která prozkoumá neprobádané vody a ověří si, že nejenom na moři se vyplatí táhnout za jeden provaz.

V rámci bohatého programu s tematickou linkou pirátů se děti rozhodně nebudou nudit! Užijí si pohybové aktivity, vyrábění, běhání i objevování přírody. Nebude chybět ani oblíbená noční hra a celodenní výlet. Ale co bývá nejoblíbenější ingrediencí? Nová kamarádství. Cíleně pomáháme dětem, aby našli svoje místo ve skupině. Učíme se o respektu, jinakosti a co znamená kamarádství.

Dejte svým dětem šanci užít si prázdniny na táboře. V průběhu 7 let, kdy tábory pořádáme, jsme si ověřili, že pobyt a hry v přírodě jsou skvělým prostředkem pro posílení smyslu pro fair play a učení se pracovat ve skupině.

Pozor, tábor je vhodný i pro úplné táborové nováčky! Individuální přístup pro nás není prázdné slovo. Na každém táboře pro 25 dětí jsou minimálně 4 vedoucí. Děti nemají pouze „svého“ oddílového vedoucího, ale mohou se se svými radostmi i starostmi obrátit na kohokoliv.

Naši vedoucí pro první turnus letního táboru 2024:

Hanka P.

Hanka P.

Marek

Marek

Zdeňka

Zdeňka

Michal

Michal

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *