Kdo jsme

Volnočasovky SPORT aneb spolek pro organizaci, rekreaci a táboření vznikl z iniciativy tří kamarádů, kteří jezdili na různé tábory, školy v přírodě apod. jako instruktoři, vedoucí, popř. hlavní vedoucí. Zážitkové programy v oblasti volného času realizovali v tuzemsku i zahraničí a tato činnost je uchvátila, ale k úplné spokojenosti jim stále „něco“ chybělo.

Learn more about
our work methods

Přehrát video

Osobnostně sociální rozvoj a zážitky

Nesnažíme se o masové akce s co největším počtem účastníků, ale vytvořit místo, kam se děti a mládež vrací, protože zde získali první zkušenosti s tábory, školami v přírodě, kroužky, které předčily jejich očekávání.

Individuální přístup a program „na míru“

Vytváření programu pro děti a s dětmi je zapojujeme do všeho dění, a tak zvyšujeme potenciál rozvoje všech účastníků po stránce osobnostní i sociální. Naše „základna“ v malebném prostředí Vysočiny v malé vesnici Rozsochy má kapacitu 20 – 30 dětí, což vytváří skvělý prostor pro rozvoj individuality každého z nich.

Kvalitní tým a zážitková pedagogika

Prostřednictvím aktivit se děti seznamují se vším novým ve svém okolí, ale někdy nám jenom prožitek nestačí! S dětmi se snažíme o to, abychom plně využili všech aktivit k sebepoznání a dokázali nové zkušenosti aplikovat i v budoucnosti.

Našim cílem je nadchnout děti pro trávení času v přírodě, která je jedním z nejúžasnějších míst pro volnočasové aktivity a přitom podpořit maximální rozvoj každého, kdo se výletu za dobrodružstvím účastní.

Hana Pazderová

Ředitelka organizace Hlavní vedoucí táborů

Ahoj! Jmenuji se Hanka a potkat se se mnou můžete na táboře, na škole v přírodě nebo na sportovních kroužcích. Mám za sebou zkušenosti z mnoha velkých táborů (různých cestovních kanceláři apod.) v ČR i v zahraničí a těším se, až budu moci připravit program i pro vás 🙂 Jsem hlavou i duší programové části námi nabízených aktivit a ráda zodpovím všechny Vaše otázky.

Marek Lapka

Zdravotník
Vedoucí

Ahoj! Jmenuji se Mára a potkat se se mnou můžeš na některých turnusech tábora nebo na škole v přírodě v pozici zdravotníka. Nejsem sice takový blázen do sportu, jako Hanča s Borčou, za to mám rád hudbu, takže si určitě nenechám ujít příležitost zazpívat si s vámi u ohně s kytarou. Pohyb v přírodě, turistika, to je moje! Určitě naplánujeme výlet i s Tebou!

Boris Pazdera

Technické záležitosti Sociální sítě

Ahoj! Jmenuji se Boris. I přes moje „ruské“ jméno se věnuji animaci ve volnočasových aktivitách pouze v České republice. Potkat se se mnou můžete na táboře nebo na škole v přírodě, kde s vámi strávím super čas při různých sportovních hrách i posezení u ohně. Kromě činnosti v rámci programů se starám o web a komunikaci na sociálních sítích.