Ubytovací balíček a putování s duchy lesa - Volnočasovky SPORT, z. s.

Ubytovací balíček a putování s duchy lesa

Putování s duchy lesa je projekt, na kterém spolupracujeme s penzionem U Pazderů, který se nachází v malebné části Kraje Vysočina, poblíž Bystřice nad Pernštejnem. Pro kohokoliv, kdo do lesů a luk u vesnice Rozsochy zavítá, jsme si totiž připravili naučnou stezku!

Penzion U Pazderů totiž není jen tak ledajaký penzion! V tomhle penzionu nad malými i velkými bdí Duchové lesa. A kdepak se Ti „zlobidlové“ schovávají? V lesích, loukách i na polích hned u penzionu a chystají si pro nás pěkně záludné otázky. Návštěvníci si tak mohou přijet užít sportovně – relaxační pobyt a rovnou se vydat za dobrodružstvím na naučnou stezku, která je provede místními krásami.

Co si na procházku připravit?

Dobrou náladu a chuť poznávat něco nového. Duchové k nám totiž promlouvají skrz QR kódy. Díky zvláštním shlukům černých čtverečků se nám na displeji rozehrají různé příběhy. QR kódy můžete najít u hradů, parků, zoologických a na mnoha dalších místech. Jediné, co potřebujete, je chytrý telefon a aplikace k jejich čtení. 

Připravit na pobyt se můžete třeba tím, že si čtečku QR kódů nainstalujete do mobilu už z tepla vašeho domova:

Naučná stezka je připravená hned v okolí penzionu, takže ideální pro ubytované! Využít můžete i ubytovacího balíčku, který jsme společně s Fondem Vysočiny připravili!

Více o ubytovacím balíčku a možnostech ubytování najdete na webové stránce penzionu.

Více zde: https://upazderu.webnode.cz/ubytovaci-balicek/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *